تمبرهای آفتابی

جرسی به استقبال بهار رفت

0
516

تمبرهای آفتابی

تمبرهای آفتابی تمبرهای آفتابی کمتر از یک ماه به رسیدن فصلی نو و شروعی جدید مانده است و پست جرسی اولین پستی است که به این مناسبت تمبر منتشر می کند.  پست جرسی چهارمین سری تمبرهای فصلی خود را منتشر و این بار با تمبرهای آفتابی به استقبال بهار رفت.

بسیاری از مردم فصل بهار را آغاز زندگی دوباره طبیعت می دانند. در فصل بهار حیواناتی که داری خواب زمستانی هستند از خواب زمستانی بیدار شده و همچنان درختان از خواب زمسناتی هوشیار شده و رشد متو قف شده را در بهار دوباره آغاز می کنند. فصل بهار فصل گل و جوانه است؛ درختان از پس زمستان سرد شکوفه می دهند و بوسیله زنبورها گرده افشانی می کنند. حیوانات نیز در این فصل شروع به تولید مثل می کنند. فصل بهار که شروع آن با روییدن چمن ها با شکوفه سبز شدن درختان و گیاهان و شکفتن گلها همراه می باشد با معتدل شدن هوا در این فصل کشت و کار شروع می شود یعنی فصلی که مدت شب و روز آن مساوی هوای آن معتدل و مطبوع طبیعت زیبا و قشنگ که هر انسانی را به شادی و خوشحالی باز می دارد و دهقان کشت گندم زار و باغبان از تماشای رشد کاشت گیاهان خود لذت می برد.تمبرهای آفتابی تمبرهای آفتابیاین تمبرهای آفتابی  تصاویری از “اندی لو گرشلی” (Andy le Gresley) و صحنه های زیبای ساحلی را نشان داده است. جرسی با گرمای اولین اشعه خورشید  از خواب زمستاتی بیدار  می شود. و  در اطراف این سرزمین  انوار رنگی خورشید انعکاس می یابد. تعطیلات ساحلی  وافتاب دل انگیز جرسی  سوژه ای است بی نظیر برای عکاسانی که به دنبال عکس های خاص و  پر از رنگ هستند. “ملانی گوزینیس “(Melanie Gouzinis) رئیس پست جرزی گفته است: «موقعیت جنوبی جرزی باعث جذب بسیاری از گردشگران شده است که با دیدن گل های فراوان و رنگارنگ اوایل سال شگفت زده می شوند.» این سری  از تمبرهای آفتابی شامل تصاویر زیبایی است از غروب خورشید، امواج و قلعه “گرسنز “.

تمبرهای آفتابی تمبرهای آفتابی

ورود به تلگرام ایران تمبر
ورود به تلگرام ایران تمبر
ورود به تلگرام ایران تمبر
ورود به تلگرام ایران تمبر
اشتراک‌گذاری
نوشته قبلیسگ اشپیتز آلمانی
نوشته بعدیتمبر نقاشان کانادایی
راضیه علیپور، دانشجوی سال آخر کارشناسی ارشد رشته علوم ارتباطات در دانشگاه تهران است. او از سال 92 به عنوان خبرنگار گروه اجتماعی در خبرگزاری ایسنا وارد دنیای مطبوعات شده و سپس به عنوان خبرنگار اقتصادی دو‌زبانه در پایگاه خبري اتاق بازرگاني ايران مشغول به کار شد. او همچنین در مجلاتي مانند "صدا" به سردبیری رضا قوچانی و آینده نگر قلم زده و در حال حاضر در بخش بین الملل ماهنامه دنیای تمبر مشغول به فعالیت است.